CNC frézka MAHO MH 400 P
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| Rok výroby | 1983 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 690 mm |
| Šířka pracovního stolu | 275 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 1.8 kW |
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Počet synchronních náprav | 3 ks |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 50 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 3150 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 400 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 250 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 375 mm |
| Celkový příkon | 2.2 kW |
| Hmotnost stroje | 0.9 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 125 | |
| Připojení RS | |
| Vertikální hlava - synchronní osa | |
| Plynulé nastavení vertikální otáček vřetena | |
| Dráha vřetene | |
| Mechanický pohon brku | |
| Centrální mazání | |
| Chlazený kapalinou | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |










































