CNC frézka MAHO MH 500 W
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Bayern |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 20 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 5000 1/min |
| Travel délka pinoly | 50 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 500 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 380 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 350 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 66.7 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 66.7 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 33.3 mm/s |
| Celkový příkon | 19 kW |
| Výška stroje | 1850 mm |
| Délka stroje | 1800 mm |
| Šířka stroje | 2000 mm |
| Hmotnost stroje | 1.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| DECKEL 532 | |









































