CNC frézka MAHO MH 700 C
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Výška stroje | 3000 mm |
| Délka stroje | 3000 mm |
| Šířka stroje | 2300 mm |
| Hmotnost stroje | 5.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Osvětlení | |












































