- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky MIKRON
- ›
- CNC frézky MIKRON WF 31 D
CNC frézka MIKRON WF 31 D
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 600 mm |
| Šířka pracovního stolu | 460 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 250 kg |
| Výkon pohonu vřetena | 4 kW |
| Travel délka pinoly | 80 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 500 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 500 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 400 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 100 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 100 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 100 mm/s |
| Celkový příkon | 8.5 kW |
| Výška stroje | 2100 mm |
| Délka stroje | 2200 mm |
| Šířka stroje | 2300 mm |
| Hmotnost stroje | 2.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 355 | |
| Sklopná pracovní stůl | |
| Otočný pracovní stůl | |
| Chlazený kapalinou | |












































