- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky MIKRON
- ›
- CNC frézky MIKRON WF 51 C
CNC frézka MIKRON WF 51 C
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 500 mm |
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 3150 1/min |
| Maximální vzdálenost vřetena od stolu | 550 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 800 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 500 mm |
| Celkový příkon | 13.5 kW |
| Výška stroje | 2000 mm |
| Délka stroje | 3000 mm |
| Šířka stroje | 2400 mm |
| Hmotnost stroje | 3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 150 | |
| Sklopná pracovní stůl | |














































