- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky SECMU
- ›
- CNC frézky SECMU C 6 M CNC
CNC frézka SECMU C 6 M CNC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Itálie |
| kraj | Brescia |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 2250 mm |
| Šířka pracovního stolu | 700 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 21 kW |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 10 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 2000 1/min |
| Maximální vzdálenost vřetena od stolu | 1400 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 2150 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 800 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1300 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 166.7 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 166.7 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 166.7 mm/s |
| Celkový příkon | 39 kW |
| Hmotnost stroje | 12 t |
Zařízení | |
|---|---|
| ECS 2400 | |











































