CNC frézka TOS FGS 40 CN
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Bas-Rhin |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1250 mm |
| Šířka pracovního stolu | 500 mm |
| Maximální zatížení stolu (rovnoměrně) | 800 kg |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 35.5 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 1800 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 850 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 500 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 450 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 83.3 mm/s |
| Maximální posuv v ose Y | 83.3 mm/s |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 83.3 mm/s |
| Celkový příkon | 25 kW |
| Výška stroje | 2200 mm |
| Délka stroje | 2200 mm |
| Šířka stroje | 2700 mm |
| Hmotnost stroje | 5.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| HEIDENHANIN TNC 155 | |
| Technická dokumentace | |











































