CNC frézka TOS FGS 40 CNC
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 1120 mm |
| Šířka pracovního stolu | 400 mm |
| Výkon pohonu vřetena | 11 kW |
| Minimální rychlost otáčení svislého vřetena | 35.5 1/min |
| Maximální rychlost otáčení se svislou osou vřetena | 1800 1/min |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 900 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 450 mm |
| Hmotnost stroje | 4.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| GRUNDIG TEACH-IN | |











































