- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obráběcí centra
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky ZAYER
- ›
- CNC frézky ZAYER KF 5000 (40142)
CNC frézka ZAYER KF 5000 (40142)
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Španělsko |
| kraj | Burgos |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Záruka 6 měsíců |
| Technický stav | Po kompletní rekonstrukci |
| Skladové číslo | 40142 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Délka pracovního stolu | 5000 mm |
| Šířka pracovního stolu | 1000 mm |
| Délka pojezdu osy X (mechanický posuv) | 4700 mm |
| Délka pojezdu osy Y (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Délka pojezdu osy Z (mechanický posuv) | 1200 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC-355 | |
| Technická dokumentace | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)
-6-s.jpg)
-7-s.jpg)
-8-s.jpg)
-9-s.jpg)
-10-s.jpg)
-11-s.jpg)







































