- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy ADIRA
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy ADIRA QHD 10030 CN
CNC hydraulický ohraňovací lis ADIRA QHD 10030 CN
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Rhône |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 100 t |
| Maximální délka ohybu | 3050 mm |
| Počet počítačem řízených náprav | 2 ks |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 120 mm |
| Vyložení | 330 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| CYBELEC DNC 60 | |
| CNC řízení | |









































