- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy AMADA
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy AMADA FBD 8025
CNC hydraulický ohraňovací lis AMADA FBD 8025
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 79.8 t |
| Maximální délka ohybu | 2082.8 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 100.1 mm |
| Maximální vzdálenost od stolu na jezdce | 370.1 mm |
| Vzdálenost mezi rámy | 1854.2 mm |
| Vyložení | 400.1 mm |
| Maximální rychlost přístupu | 91.9 mm/s |
| Maximální rychlost ohýbání | 8.5 mm/s |
| Maximální rychlost návratu | 91 mm/s |
Zařízení | |
|---|---|
| AMADA NC-9 EX | |
| CNC řízení | |









































