- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy AMADA
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy AMADA HFBO 125-30
CNC hydraulický ohraňovací lis AMADA HFBO 125-30
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 125 t |
| Maximální délka ohybu | 3100 mm |
| Počet počítačem řízených náprav | 5 ks |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 180 mm |
| Maximální vzdálenost od stolu na jezdce | 450 mm |
| Šířka spodní stolu | 90 mm |
| Vzdálenost mezi rámy | 2700 mm |
| Vyložení | 410 mm |
| Maximální rychlost ohýbání | 8 mm/s |
| Maximální rychlost návratu | 80 mm/s |
| Hmotnost stroje | 7.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| AMADA OPERATEUR | |
| CNC řízení | |













































