- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy AMADA PROMECAM
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy AMADA PROMECAM STPC 203
CNC hydraulický ohraňovací lis AMADA PROMECAM STPC 203
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Aube |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 200 t |
| Maximální délka ohybu | 3100 mm |
| Počet počítačem řízených náprav | 3 ks |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 200 mm |
| Maximální vzdálenost od stolu na jezdce | 900 mm |
| Vyložení | 320 mm |
| Maximální rychlost přístupu | 80 mm/s |
| Maximální rychlost ohýbání | 8 mm/s |
| Maximální rychlost návratu | 80 mm/s |
| Výška stroje | 3240 mm |
| Délka stroje | 3280 mm |
| Šířka stroje | 1415 mm |
| Hmotnost stroje | 13 t |
Zařízení | |
|---|---|
| DNC 7000 | |
| NC řízení | |









































