- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy AMADA
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy AMADA RG-100 S
CNC hydraulický ohraňovací lis AMADA RG-100 S
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Michigan |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 90.7 t |
| Maximální délka ohybu | 2601 mm |
| Počet počítačem řízených náprav | 2 ks |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 100.1 mm |
| Maximální vzdálenost od stolu na jezdce | 370.3 mm |
| Vyložení | 400.3 mm |
| Příkon | 8 kW |
| Výška stroje | 2301.2 mm |
| Délka stroje | 2557.8 mm |
| Šířka stroje | 1562.1 mm |
| Hmotnost stroje | 5.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| AMADA NC 9-EX | |
| CNC řízení | |













































