- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy BEYELER
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy BEYELER EURO 65/2550
CNC hydraulický ohraňovací lis BEYELER EURO 65/2550
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 65 t |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 165 mm |
| Šířka spodní stolu | 890 mm |
| Vzdálenost mezi rámy | 2050 mm |
| Vyložení | 255 mm |
| Maximální rychlost přístupu | 85 mm/s |
| Maximální rychlost ohýbání | 7 mm/s |
| Maximální rychlost návratu | 45 mm/s |
| Příkon | 4 kW |
| Výška stroje | 2240 mm |
| Délka stroje | 2700 mm |
| Šířka stroje | 1300 mm |
| Hmotnost stroje | 4.7 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Technická dokumentace | |



















































