- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy COLLY BOMBLED
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy COLLY BOMBLED PS 90-30
CNC hydraulický ohraňovací lis COLLY BOMBLED PS 90-30
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Rhône |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 90 t |
| Maximální délka ohybu | 3000 mm |
| Počet počítačem řízených náprav | 4 ks |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 200 mm |
| Vyložení | 600 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| DELEM DA 65 | |
| CNC řízení | |









































