- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy DURMA
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy DURMA HAP 35160
CNC hydraulický ohraňovací lis DURMA HAP 35160
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Francie |
| kraj | Rhône |
| Rok výroby | 2003 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 160 t |
| Maximální délka ohybu | 3550 mm |
| Počet počítačem řízených náprav | 3 ks |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 175 mm |
| Vyložení | 350 mm |
| Hmotnost stroje | 10.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| NC řízení | |









































