- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy HACO
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy HACO HSDY 400 T X 5600
CNC hydraulický ohraňovací lis HACO HSDY 400 T X 5600
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | A1512909 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 400 t |
| Maximální délka ohybu | 5600 mm |
| Počet počítačem řízených náprav | 3 ks |
| Maximální vzdálenost od stolu na jezdce | 550 mm |
| Vyložení | 330 mm |
| Maximální rychlost přístupu | 90 mm/s |
| Maximální rychlost ohýbání | 7 mm/s |
| Maximální rychlost návratu | 60 mm/s |
| Délka stroje | 6150 mm |
| Hmotnost stroje | 38 t |
Zařízení | |
|---|---|
| HACO BC 45 | |
| CNC řízení | |









































