- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy LVD
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy LVD PPBL 200/40
CNC hydraulický ohraňovací lis LVD PPBL 200/40
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 200 t |
| Maximální délka ohybu | 4050 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 180 mm |
| Šířka spodní stolu | 200 mm |
| Vyložení | 290 mm |
| Maximální rychlost přístupu | 100 mm/s |
| Maximální rychlost ohýbání | 6.5 mm/s |
| Maximální rychlost návratu | 65 mm/s |
| Příkon | 11 kW |
| Výška stroje | 3025 mm |
| Délka stroje | 4500 mm |
| Šířka stroje | 1570 mm |
| Hmotnost stroje | 13.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| NC řízení | |
| Nožní ovládání | |
| Centrální mazání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |

















































