- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy LVD
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy LVD PPNMZ 110 T X 3000
CNC hydraulický ohraňovací lis LVD PPNMZ 110 T X 3000
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Noord-Brabant |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
| Skladové číslo | A1512546 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 110 t |
| Maximální délka ohybu | 3050 mm |
| Maximální vzdálenost od stolu na jezdce | 350 mm |
| Šířka spodní stolu | 180 mm |
| Vyložení | 250 mm |
| Maximální rychlost přístupu | 100 mm/s |
| Maximální rychlost ohýbání | 9 mm/s |
| Maximální rychlost návratu | 50 mm/s |
| Hmotnost stroje | 9.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| CYBELEC CNC CONTROL | |
| CNC řízení | |









































