- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy MVD
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy MVD 12/040 D
CNC hydraulický ohraňovací lis MVD 12/040 D
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2010 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Na přijetí |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 40 t |
| Maximální délka ohybu | 1250 mm |
| Stlačený vzduch | 26 MPa |
| Výška stroje | 2250 mm |
| Délka stroje | 2000 mm |
| Šířka stroje | 1600 mm |
| Hmotnost stroje | 3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| CYBELEC DNC 60 | |
| CNC řízení | |
| Technická dokumentace | |
































































