- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy PROMECAM
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy PROMECAM RG-80
CNC hydraulický ohraňovací lis PROMECAM RG-80
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Minnesota |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 79.8 t |
| Maximální délka ohybu | 2489.2 mm |
| Počet počítačem řízených náprav | 2 ks |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 104.9 mm |
| Maximální vzdálenost od stolu na jezdce | 304.8 mm |
| Vzdálenost mezi rámy | 2165.4 mm |
| Vyložení | 398.8 mm |
| Maximální rychlost přístupu | 91.9 mm/s |
| Maximální rychlost ohýbání | 8.4 mm/s |
| Maximální rychlost návratu | 90.9 mm/s |
Zařízení | |
|---|---|
| AUTOMEC 1000 | |
| CNC řízení | |
| Nožní ovládání | |
| Technická dokumentace | |















































