- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy PROMECAN
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy PROMECAN RG-25-12
CNC hydraulický ohraňovací lis PROMECAN RG-25-12
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Království |
| kraj | Leicestershire |
| Rok výroby | 1974 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 25 t |
| Maximální délka ohybu | 1200 mm |
| Počet počítačem řízených náprav | 2 ks |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 100 mm |
| Vyložení | 200 mm |
| Výška stroje | 1730 mm |
| Délka stroje | 1630 mm |
| Šířka stroje | 1070 mm |
| Hmotnost stroje | 1.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| AUTOGAUGE CNC 99 | |
| CNC řízení | |
















































