- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy Safan
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy Safan CNC L-K 120-3100 TSI
CNC hydraulický ohraňovací lis Safan CNC L-K 120-3100 TSI
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| Adresa | info@amaron-trading.com |
| Město | Brno |
| Směrovací číslo | 602 00 |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Země | Česká Republika |
| Telefon |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Kategorie | Ohraňovací lisy Safan › |
| Výrobce | Safan › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 3861 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 122.4 t |
| Maximální délka ohybu | 3100 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 180 mm |
| Výška stroje | 2775 mm |
| Délka stroje | 4200 mm |
| Šířka stroje | 1650 mm |
| Hmotnost stroje | 8.7 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |












































