- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy Safan
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy Safan CNCK 150-3100
CNC hydraulický ohraňovací lis Safan CNCK 150-3100
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Baden-Württemberg |
| Rok výroby | 1982 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 150 t |
| Maximální délka ohybu | 3100 mm |
| Počet počítačem řízených náprav | 3 ks |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 200 mm |
| Vyložení | 300 mm |
| Příkon | 12 kW |
| Hmotnost stroje | 12 t |
Zařízení | |
|---|---|
| CYBELEC CNC 3 | |
| CNC řízení | |
| Nožní ovládání | |
| Hydraulický upínací systém | |












































