- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy Safan
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy Safan H-BRAKE 170-4100 TS 1
CNC hydraulický ohraňovací lis Safan H-BRAKE 170-4100 TS 1
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 170 t |
| Maximální délka ohybu | 4100 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 300 mm |
| Vzdálenost mezi rámy | 3600 mm |
| Vyložení | 400 mm |
| Maximální rychlost přístupu | 200 mm/s |
| Maximální rychlost ohýbání | 10 mm/s |
| Maximální rychlost návratu | 120 mm/s |
| Objem olejové nádrže | 200 l |
| Příkon | 11 kW |
| Výška stroje | 3600 mm |
| Délka stroje | 4850 mm |
| Šířka stroje | 1800 mm |
| Hmotnost stroje | 15.7 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Technická dokumentace | |























































