- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy TRUMPF
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy TRUMPF Truma Bend V 130
CNC hydraulický ohraňovací lis TRUMPF Truma Bend V 130
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Město | Babberich |
| Směrovací číslo | 6909 DA |
| kraj | Gelderland |
| Země | Nizozemí |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategorie | Ohraňovací lisy TRUMPF › |
| Výrobce | TRUMPF › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 130 t |
| Maximální délka ohybu | 3060 mm |
| Vzdálenost mezi rámy | 2690 mm |
| Vyložení | 410 mm |
| Maximální vzdálenost od dorazu | 1000 mm |
| Příkon | 15 kW |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC řízení | |
| Hydraulický upínací systém | |















































