- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy VIMERCATI
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy VIMERCATI PHSY 150 X 3050
CNC hydraulický ohraňovací lis VIMERCATI PHSY 150 X 3050
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 150 t |
| Maximální délka ohybu | 3050 mm |
| Maximální vzdálenost od stolu na jezdce | 460 mm |
| Vzdálenost mezi rámy | 2550 mm |
| Maximální rychlost přístupu | 200 mm/s |
| Maximální rychlost ohýbání | 10 mm/s |
| Maximální rychlost návratu | 120 mm/s |
| Objem olejové nádrže | 275 l |
| Výška stroje | 3200 mm |
| Délka stroje | 4450 mm |
| Šířka stroje | 2050 mm |
| Hmotnost stroje | 15 t |
Zařízení | |
|---|---|
| CYBELEC ModEva 12S | |
| CNC řízení | |
| Nožní ovládání | |
| Automatický systém proti průhybu | |
| Světelné záclony | |
| CE prohlášení | |

















































