- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy WEINBRENNER
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy WEINBRENNER AP 110.1
CNC hydraulický ohraňovací lis WEINBRENNER AP 110.1
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Sachsen |
| Rok výroby | 1983 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 110 t |
| Maximální délka ohybu | 4100 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 250 mm |
| Stlačený vzduch | 29 MPa |
| Výška stroje | 2840 mm |
| Délka stroje | 4400 mm |
| Šířka stroje | 2000 mm |
| Hmotnost stroje | 12.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| CYBELEC DNC 72 P | |
| CNC řízení | |













































