- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy YANGLI
- ›
- CNC hydraulické ohraňovací lisy YANGLI MB 8 - 63 X 2500
CNC hydraulický ohraňovací lis YANGLI MB 8 - 63 X 2500
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 63 t |
| Maximální délka ohybu | 2500 mm |
| Počet počítačem řízených náprav | 3 ks |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 200 mm |
| Maximální rychlost přístupu | 120 mm/s |
| Maximální rychlost ohýbání | 10 mm/s |
| Maximální rychlost návratu | 100 mm/s |
| Výška stroje | 2520 mm |
| Délka stroje | 2720 mm |
| Šířka stroje | 1540 mm |
| Hmotnost stroje | 5.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| DELEM DA 65W | |
| Centrální mazání | |
| Osvětlení | |
| Technická dokumentace | |










































