- UniMachines
- ›
- Ohraňovací lisy
- ›
- CNC servo ohraňovací lisy
- ›
- CNC servo ohraňovací lisy SERVOBRAKE DENER
- ›
- CNC servo ohraňovací lisy SERVOBRAKE DENER DDM 4015
CNC servo ohraňovací lisy SERVOBRAKE DENER DDM 4015
| Čistá cena | 1019984 CZK |
| Lázeňský a rekreační poplatek (DPH) | 23 % |
| Název firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Město | Jelenia Góra |
| Směrovací číslo | 58-560 |
| kraj | Dolnośląskie |
| Země | Polsko |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategorie | Ohraňovací lisy SERVOBRAKE DENER › |
| Výrobce | SERVOBRAKE DENER › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2016 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální síla (lisování) | 40 t |
| Maximální délka ohybu | 1530 mm |
| Maximální délka zdvihu jezdce | 300 mm |
| Maximální rychlost přístupu | 170 mm/s |
| Maximální rychlost ohýbání | 20 mm/s |
| Maximální rychlost návratu | 170 mm/s |
| Příkon | 11 kW |
| Výška stroje | 2500 mm |
| Délka stroje | 2660 mm |
| Šířka stroje | 2260 mm |
| Hmotnost stroje | 4.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| DELEM DA-66T | |
| CNC řízení | |
| Nožní ovládání | |
| 2D programování | |
| Vizualizace informací v 3D | |
| Elektromechanické polohování zadního dorazu | |
| Promecam-Amada upínací systém | |
| Automatický systém proti průhybu | |













































