- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC soustružnické automaty
- ›
- CNC soustružnické automaty CITIZEN
- ›
- CNC soustružnické automaty CITIZEN CINCOM M32
CNC soustružnický automat CITIZEN CINCOM M32
| Čistá cena | 1690422 CZK |
| Lázeňský a rekreační poplatek (DPH) | 23 % |
| Název firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Město | Jelenia Góra |
| Směrovací číslo | 58-560 |
| kraj | Dolnośląskie |
| Země | Polsko |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra CITIZEN › |
| Výrobce | CITIZEN › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 320 mm |
| Maximální průměr soustružení | 32 mm |
| Počet vřeten | 2 ks |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 7.5 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 36 mm |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 200 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 8000 1/min |
| Počet nástrojových hlav | 3 ks |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 22 ks |
| Počet CNC řízených náprav | 7 ks |
| Maximální délka cestování v ose Y | 275 mm |
| Délka soustruhu | 2805 mm |
| Šířka soustruhu | 1240 mm |
| Výška soustruhu | 1790 mm |
| Hmotnost soustruhu | 3.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| CINCOM SYSTEM M6D | |
| Připojení RS | |
| Bar podavač | |
| Vřeteno s průchozím otvorem | |
| C-osa indexovány | |
| Y-osa | |
| Revolverové hlavy | |
| Poháněné nástroje | |












































