- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC soustružnické automaty
- ›
- CNC soustružnické automaty Gildemeister
- ›
- CNC soustružnické automaty Gildemeister TWIN 65
CNC soustružnický automat Gildemeister TWIN 65
| Čistá cena | 859537 CZK |
| Lázeňský a rekreační poplatek (DPH) | 23 % |
| Název firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Město | Jelenia Góra |
| Směrovací číslo | 58-560 |
| kraj | Dolnośląskie |
| Země | Polsko |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra Gildemeister › |
| Výrobce | Gildemeister › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Počet vřeten | 2 ks |
| Maximální délka cestování v ose X | 300 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 30 m/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 30 m/min |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 25 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 62 mm |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 5000 1/min |
| Počet nástrojových hlav | 2 ks |
| Počet synchronních náprav | 8 ks |
| Maximální délka cestování v ose Y | 40 mm |
| Maximální rychlost Protilehlé vřeteno | 5000 1/min |
| Výkon věžičky pohonu | 11.7 kW |
| Maximální rychlost otáčení poháněného nástroje | 4000 1/min |
| Délka soustruhu | 5032 mm |
| Šířka soustruhu | 3048 mm |
| Výška soustruhu | 2445 mm |
| Hmotnost soustruhu | 10 t |
Zařízení | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840D | |
| Bar podavač | |
| Dopravník třísek | |
| Protilehlé vřeteno | |
| C-osa indexovány | |
| Y-osa | |
| Revolverové hlavy | |















































