- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC soustružnické automaty
- ›
- CNC soustružnické automaty HANWHA
- ›
- CNC soustružnické automaty HANWHA XE35N
CNC soustružnický automat HANWHA XE35N
| Čistá cena | Zeptat se› |
| Název firmy |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| Adresa | info@amaron-trading.com |
| Město | Brno |
| Směrovací číslo | 602 00 |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Země | Česká Republika |
| Telefon |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra HANWHA › |
| Výrobce | HANWHA › |
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2018 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 8258 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 60 mm |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 6500 1/min |
| Délka soustruhu | 2060 mm |
| Šířka soustruhu | 1440 mm |
| Výška soustruhu | 1760 mm |
| Hmotnost soustruhu | 2.8 t |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |

















































