- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC soustružnické automaty
- ›
- CNC soustružnické automaty MAZAK
- ›
- CNC soustružnické automaty MAZAK QT 300 MS
CNC soustružnický automat MAZAK QT 300 MS
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 2018 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 1285 mm |
| Maximální průměr soustružení | 420 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 1281 mm |
| Protilehlé vřeteno výkon | 15 kW |
Zařízení | |
|---|---|
| CNC technologie cykly | |
| Připojení USB | |
| Dopravník třísek | |
| Protilehlé vřeteno | |
| C-osa indexovány | |














































