- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC soustružnické automaty
- ›
- CNC soustružnické automaty TORNOS BECHLER
- ›
- CNC soustružnické automaty TORNOS BECHLER Deco 20
CNC soustružnický automat TORNOS BECHLER Deco 20
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra TORNOS BECHLER › |
| Výrobce | TORNOS BECHLER › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Nordrhein-Westfalen |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 500 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 10000 1/min |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 21 ks |
| Počet poháněných nástrojů ve věži | 11 ks |
| Počet CNC řízených náprav | 10 ks |
| Počet synchronních náprav | 2 ks |
| Celkový příkon | 14 kW |
| Maximální rychlost Protilehlé vřeteno | 8000 1/min |
| Délka soustruhu | 2000 mm |
| Šířka soustruhu | 1500 mm |
| Výška soustruhu | 2100 mm |
| Hmotnost soustruhu | 3.3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| TORNOS PNC-Deco | |
| C-osa indexovány | |
| Poháněné nástroje | |













































