- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC soustružnické automaty
- ›
- CNC soustružnické automaty TSUGAMI
- ›
- CNC soustružnické automaty TSUGAMI B0326E-II
CNC soustružnický automat TSUGAMI B0326E-II
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2016 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální průměr soustružení | 32 mm |
| Počet vřeten | 2 ks |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 24 m/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 32 m/min |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 5.5 kW |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 200 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 8000 1/min |
| Počet nástrojových hlav | 1 ks |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 26 ks |
| Počet CNC řízených náprav | 6 ks |
| Protilehlé vřeteno výkon | 3.7 kW |
| Maximální rychlost Protilehlé vřeteno | 8000 1/min |
| Výkon věžičky pohonu | 1 kW |
| Hmotnost soustruhu | 3.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC Series 32i-MODEL B | |
| Připojení RS | |
| Bar feeder s barem časopisu | |
| Přijímač z hotových dílů | |
| Dopravník třísek | |
| Protilehlé vřeteno | |
| Y-osa | |
| Revolverové hlavy | |


















































