- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- CNC soustružnické automaty
- ›
- CNC soustružnické automaty ZPS
- ›
- CNC soustružnické automaty ZPS ANK 6/160 A
CNC soustružnický automat ZPS ANK 6/160 A
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 120 mm |
| Maximální průměr soustružení | 160 mm |
| Počet vřeten | 6 ks |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 140 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 1400 1/min |
| Celkový příkon | 21.5 kW |
| Délka soustruhu | 3710 mm |
| Šířka soustruhu | 1680 mm |
| Výška soustruhu | 2160 mm |
| Hmotnost soustruhu | 10.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Pneumatické sklíčidlo | |
| Technická dokumentace | |





















































