- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy AFM
- ›
- Cnc soustruhy AFM TAE 30N
CNC soustruh AFM TAE 30N
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka cestování v ose X | 400 mm |
| Počet vřeten | 1 ks |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 11 kW |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 50 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 5000 1/min |
| Počet nástrojových hlav | 1 ks |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 12 ks |
| Délka soustruhu | 2585 mm |
| Šířka soustruhu | 1740 mm |
| Výška soustruhu | 1855 mm |
| Hmotnost soustruhu | 4.2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC Series 0i-TC | |
| Revolverové hlavy | |

















































