- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy AFM
- ›
- Cnc soustruhy AFM TAE 32 N
CNC soustruh AFM TAE 32 N
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Prodávající organizuje zatížení - v ceně stroje |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 500 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 200 mm |
| Průměr otvoru vřetena | 320 mm |
| Maximální délka zdvih pinoly koníku | 100 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Hydraulické sklíčidlo | |
| Technická dokumentace | |













































