- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy CINCINNATI
- ›
- Cnc soustruhy CINCINNATI HAWK TC-150
CNC soustruh CINCINNATI HAWK TC-150
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Velmi dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 500 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 300 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 250 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 215 mm |
| Průměr otvoru vřetena | 51 mm |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 5500 1/min |
| Počet nástrojových hlav | 1 ks |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 12 ks |
| Hmotnost soustruhu | 3.5 t |
Zařízení | |
|---|---|
| VICKERS ACRAMATIC 2100 | |
| Dopravník třísek | |
| Revolverové hlavy | |













































