- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy CMS
- ›
- Cnc soustruhy CMS GTS 8025
CNC soustruh CMS GTS 8025
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | California |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 190.5 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 381 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 20.3 m/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 20.3 m/min |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 3.7 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 27 mm |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 6000 1/min |
| Délka soustruhu | 1473.2 mm |
| Šířka soustruhu | 1193.8 mm |
| Výška soustruhu | 1600.2 mm |
| Hmotnost soustruhu | 2 t |
Zařízení | |
|---|---|
| FAGOR 8025 | |
| Chlazený kapalinou | |











































