- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy DAINICHI
- ›
- Cnc soustruhy DAINICHI DM 530 x 1500
CNC soustruh DAINICHI DM 530 x 1500
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | Illinois |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 1524 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 529.8 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 221 mm |
| Průměr otvoru vřetena | 76.2 mm |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 3500 1/min |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 10 ks |
Zařízení | |
|---|---|
| FANUC 20-T | |
| Chlazený kapalinou | |









































