- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy DMG MORI SEIKI
- ›
- Cnc soustruhy DMG MORI SEIKI SL-253BMC/500
CNC soustruh DMG MORI SEIKI SL-253BMC/500
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra DMG MORI SEIKI › |
| Výrobce | DMG MORI SEIKI › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
| Skladové číslo | 7468 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 485 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 254 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 1.3 m/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 1.3 m/min |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 35 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 3500 1/min |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 12 ks |
| Počet CNC řízených náprav | 3 ks |
| Délka soustruhu | 2405 mm |
| Šířka soustruhu | 1760 mm |
| Výška soustruhu | 1890 mm |
| Hmotnost soustruhu | 4.6 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Fanuc MSX-501III | |












































