- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy DOOSAN
- ›
- Cnc soustruhy DOOSAN 2100 L
CNC soustruh DOOSAN 2100 L
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 2012 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 1310 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 780 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 630 mm |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 22 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 76 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| žádné údaje | |













































