- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy DOOSAN
- ›
- Cnc soustruhy DOOSAN LYNX 220 A
CNC soustruh DOOSAN LYNX 220 A
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Nizozemí |
| kraj | Gelderland |
| Rok výroby | 2010 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 330 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 510 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 175 mm |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 15 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 45 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Dopravník třísek | |









































