- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy EMCO
- ›
- Cnc soustruhy EMCO EMCO Turn 342 - DEFEKT
CNC soustruh EMCO EMCO Turn 342 - DEFEKT
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Německo |
| kraj | Hessen |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Stroj nefunguje - elektrická porucha |
| Nakládání | Prodávající zajišťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Prodávající zajišťuje dopravu za příplatek |
| Postavení | Nelze provést zkušební - selhání |
| Skladové číslo | 15755 |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 300 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 340 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 150 mm |
| Počet nástrojových hlav | 10 ks |
| Celkový příkon | 20 kW |
| Maximální rychlost otáčení poháněného nástroje | 4000 1/min |
| Délka soustruhu | 2780 mm |
| Šířka soustruhu | 2110 mm |
| Výška soustruhu | 1710 mm |
| Hmotnost soustruhu | 2.4 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Siemens Sinumerik | |




















































