- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy Gildemeister
- ›
- Cnc soustruhy Gildemeister MD3
CNC soustruh Gildemeister MD3
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra Gildemeister › |
| Výrobce | Gildemeister › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Česká Republika |
| kraj | Jihomoravský kraj |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakládání | Kupující organizuje zatížení na vlastní náklady |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
| Postavení | Zkouška může být provedena |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 600 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 560 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 400 mm |
Zařízení | |
|---|---|
| Hydraulické sklíčidlo | |





















































