- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy Gildemeister
- ›
- Cnc soustruhy Gildemeister NEF PLUS 500
CNC soustruh Gildemeister NEF Plus 500
| Kategorie | CNC soustruhy a soustružnická centra Gildemeister › |
| Výrobce | Gildemeister › |
ARCHIVED inzerát
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Polsko |
| kraj | Dolnośląskie |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Před příjem |
| Doprava | Kupující organizuje dopravu na vlastní náklady |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 1500 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 500 mm |
| Točný průměr nad suportem (max) | 290 mm |
| Maximální výkon hlavního vřetena | 11 kW |
| Průměr otvoru vřetena | 70 mm |
| Minimální rychlost otáčení hlavního vřetena | 80 1/min |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 2800 1/min |
| Celkový příkon | 24 kW |
| Protilehlé vřeteno výkon | 7.5 kW |
| Maximální rychlost Protilehlé vřeteno | 5000 1/min |
| Hmotnost soustruhu | 3 t |
Zařízení | |
|---|---|
| Grundig Manual Plus | |
| CNC technologie cykly | |
| Protilehlé vřeteno | |
| Rychlý příspěvek výměna nástroje | |
| Hydraulické sklíčidlo | |
| Collet chuck | |
















































