- UniMachines
- ›
- CNC soustruhy a soustružnická centra
- ›
- Cnc soustruhy
- ›
- Cnc soustruhy HAAS
- ›
- Cnc soustruhy HAAS SL-20 TB
CNC soustruh HAAS SL-20 TB
Obecné údaje | |
|---|---|
| Umístění | Spojené Státy |
| kraj | New York |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametry | |
|---|---|
| Maximální délka soustružení (osa Z) | 609.6 mm |
| Průměr soustružení nad ložem (max) | 584.2 mm |
| Maximální délka cestování v ose X | 214.6 mm |
| Maximální rychlost posuvu v ose X | 30.5 m/min |
| Maximální rychlost posuvu v ose Z | 30.5 m/min |
| Průměr otvoru vřetena | 76.2 mm |
| Maximální rychlost otáčení hlavního vřetena | 3400 1/min |
| Celkový počet nástrojů v revolverové hlavě | 10 ks |
| Maximální délka zdvih pinoly koníku | 508 mm |
| Celkový příkon | 22.4 kW |
| Hmotnost soustruhu | 4.1 t |
Zařízení | |
|---|---|
| HAAS CNC CONTROL | |
| Hydraulické sklíčidlo | |














































